Skener Voyager 1350g (alias HH490) je navržený pro širokou škálu aplikací a je připraven přizpůsobit se různým aplikacím a požadavkům. Podporuje všechny oblíbené 1D a 2D čárové kódy, stejně jako možnost snímání obrazu.
| TYP | Voyager 1350g (HH490) |
| Vzdálenost snímání | 0 – 400 mm |
|---|---|
| Snímací úhel | 48 ° |
| Rychlost snímání | neuvedena |
| Snímací technika | obrazový snímač 2D 1280 × 800 bodů |
| Rozlišení | neuvedeno |
| Zdroj světla | červené osvětlení LED |
| Kódy | standardní 1D, PDF417 a 2D, DotCode |
| Rozhraní | multi interface, volitelně komunikační kabel RS232 TTL, true RS232 ±12 V, USB |
| Hmotnost | 130 g |
| Napájení | 5 VDC, 400 mA |
| Krytí | IP 40 |
| Provozní prostředí | teplota 0 °C až +50 °C; osvětlení 0 až 100000 lx (přímé sluneční světlo) |
| Obsah balení | snímač Voyager 1350g2D, kabel USB 1,5 m, flexibilní prezentační stojan |
| Technické údaje – parametry snímače | |
| Obrazový snímač | 1280 × 800 bodů, 1 Mpx |
| Rozlišení snímače | 3 mil Code 39 6 mil QR 5 mil DM |
| Hloubka ostrosti | 13 mil UPC-A 35-430 mm 20 mil QR 20-355 mm |
| Dekódovací schopnosti | Standard 1D, PDF, 2D, DotCode symbology |
Honeywell Voyager 1350g 2D
- Výrobce: Honeywell
- Kód výrobku: 1350G2D-2USB-1-R
- Dostupnost: 2 - 4 dny
-
4 585,90 Kč
- Cena bez DPH: 3 790,00 Kč
Související a alternativní výrobky
Honeywell kabel RS232 CBL-120-300-C00
Kabel trueR232 ±12 V kroucený 3 m ke snímačům Honeywell řady Voyager 1200g/1400g, Hyperion..
Dostupnost: Na dotaz
1 560,90 Kč Cena bez DPH: 1 290,00 Kč
Honeywell kabel USB CBL-500-150-S00
Kabel USB rovný 1,5 m ke snímačům Honeywell řady Voyager 1200g/1400g, Hyperion 1300g, Xenon 190..
Dostupnost: 2 - 4 dny
471,90 Kč Cena bez DPH: 390,00 Kč
Honeywell kabel USB CBL-500-300-S00
Kabel USB rovný 3 m ke snímačům Honeywell řady Voyager 1200g/1400g, Hyperion 1300g, Xenon 1900,..
Dostupnost: Na dotaz
713,90 Kč Cena bez DPH: 590,00 Kč
Honeywell kabel USB CBL-500-500-C00
Kabel USB kroucený 5 m ke snímačům Honeywell řady Voyager 1200g/1400g, Hyperion 1300g, Xenon 19..
Dostupnost: Na dotaz
713,90 Kč Cena bez DPH: 590,00 Kč
Honeywell kabel RS232 TTL CBL-020-300-C00
Kabel R232-TTL (5 V signály) kroucený 3 m ke snímačům Honeywell řady Voyager 1200g/1400g, ..
Dostupnost: Na dotaz
713,90 Kč Cena bez DPH: 590,00 Kč
Honeywell kabel USB CBL-500-300-C00
Kabel USB kroucený 3 m ke snímačům Honeywell řady Voyager 1200g/1400g, Hyperion 1300g, Xenon 1900, G..
Dostupnost: Na dotaz
713,90 Kč Cena bez DPH: 590,00 Kč








