Tiskárna TM-m30III se vyznačuje velmi malým instalačním prostorem, elegantním designem a poskytuje snadný, cenově výhodný a spolehlivý tisk účtenek v jakémkoli prostředí, kde je problém s místem. Výstup účtenky může být na přední nebo horní straně podle toho, která možnost lépe vyhovuje. Model TM-m30III (bezdrátový model) je nyní vybaven nejen konektorem USB typu C PD (power delivery) s výkonem až 18 W, ale také integrovanými funkcemi WiFi a Bluetooth. Tiskárna má antibakteriální povrchovou úpravu, která zajišťuje ochranu proti tekutinám podle normy IPX2, takže je vhodná pro použití v kuchyni. Mechanismus pro odvíjení papíru omezuje kroucení papíru po tisku. Model TM-m30III nyní podporuje systémy Android, Windows i iOS a je vybaven odkazy na video návody, které umožňují rychlé a snadné nastavení a konfiguraci.
| TYP | TM-m30III (bezdrátový model) |
| Způsob tisku | termální na teplocitlivý papír |
|---|---|
| Rychlost tisku | 300 mm/s |
| Fonty | A: 12 × 24 / B: 10 × 24 / C: 9 × 17 |
| Sloupce | papír 80 mm: font A 48 zn./řádek; font B 57 zn./řádek; font C 64 zn./řádek papír 58 mm: font A 35 zn./řádek; font B 42 zn./řádek; font C 46 zn./řádek |
| Šířka tisku | papír 80 mm: 72 mm; 576 bodů/řádek papír 58 mm: 52,5 mm; 420 bodů/řádek |
| Rozlišení | 203 DPI |
| Znaková sada | 18 mezinárodních |
| Čárový kód | UPC-A/E, JAN8/EAN 8, JAN13/EAN13, Code39, Code93, Code128, ITF, CODABAR(NW-7), GS1-128, GS1 DataBar, Code128 auto, PDF417, QR code, Maxi Code, Data Matrix, Aztec Code, Two-dimensional GS1 DataBar, Composite Symbology |
| Papír | šíře 79,5 ± 0,5 mm; max. průměr role 83 mm; tloušťka 0,05 až 0,08 mm nebo šíře 57 ± 0,5 mm; max. průměr role 83 mm; tloušťka 0,05 až 0,08 mm |
| Životnost termální hlavy | 150 km |
| Řezačka | životnost 2,2 mil. řezů; částečný řez |
| Paměť | 12 KB |
| Rozhraní | USB 2.0 typ B + USB 2.0 typ C + LAN 10/100 Mbps + WiFi + BT + otvírání zásuvky + microSD slot |
| Emulace | ESC/POS kompatibilní (EPSON TM-T88), ePOS-Print XML |
| Driver | WIndows, Linux, mac OS, OPOS, vCOM |
| Rozměry (š × h × v) | 127 × 127 × 127 mm |
| Hmotnost | cca 1,3 kg |
| Napájení | externí adaptér PS-190, 110 – 240 VAC, 50/60 Hz; 24 VDC / 1,8 A |
| Provozní prostředí | teplota +5 až +45 °C, vlhkost 10 až 90% bez kondenzace |
| Obsah balení | tiskárna, napájecí adaptér, síťový kabel, vymezovací přepážka na kotoučky šíře 57 mm |
| Technické údaje – parametry tisku | |
| Tiskárna | termo, 203 DPI, 58/80 mm, 300 mm/s, návin max. 83 mm, řezačka |
| Porty | |
| USB porty | 1× USB 2.0 typ B 1× USB 2.0 typ C (18 W) nabíjení a datová komunikace pro připojené zařízení |
| LAN porty | LAN 10/100 Mbps |
| Bezdrátové rozhraní | WiFi IEEE802.11b/g/n (2.4 GHz band) Bluetooth 5.0 |
| Ostatní porty | pokladní zásuvka, microSD slot |
Epson TM-m30III USB+LAN+BT+WiFi
- Výrobce: Epson
- Kód výrobku: C31CK50152
- Dostupnost: Na dotaz
-
8 457,90 Kč
- Cena bez DPH: 6 990,00 Kč



