Přenosná pokladna s 6,75" dotykovým displejem, vhodná pro použití v malých obchodech a službách a především pro mobilní POS aplikace. Operační systém Android 13 umožňuje běh pokladních aplikací pro tento OS, řada z nich je ke stažení na App Store (platí pouze pro neblokované verze Sunmi V3, u verzí s předinstalovanou aplikací nelze tuto měnit). Kapacitní dotykový displej je dobře čitelný ve venkovním prostředí. Dlouhá výdrž při provozu z baterie až 48 h. Bezdrátová konektivita je zajištěna přes WiFi, Bluetooth a 4G.
Předinstalovanou pokladní aplikací je Conto Mobile, která umožňuje velmi jednoduše vystavit pokladní doklad.
Pro bezhotovostní platby kartami může být aplikace pomocí Bluetooth propojena s terminálem SumUp Air – to znamená,
že při zadání platby kartou se automaticky aktivuje platební terminál SumUp Air, a pokud zákazník přiloží kartu, kterou terminál akceptuje, je proces platby hotov.
Upozornění: zařízení Sunmi V3 s již předinstalovanou pokladní aplikací (Conto Mobile, ProfiÚčtenka, Markeeta, KasaFik, …) neumožňuje instalaci jiné aplikace. Volbu kompatibilní pokladní aplikace lze provést pouze u neblokované volné verze Sunmi V3 stažením požadované aplikace z App Store (většinou placené).
| Technické údaje | |
| Operační systém | Android 13 (non-GMS) + Sunmi OS 4.0 |
| Displej obsluhy | 6.75" IPS HD+, 720 × 1600 bodů, 420 nits, multitouch |
| Napájení | akubaterie Li-Po 7,7 V, 3100 mAh, vyměnitelná síťový adaptér 100 – 240 VAC / 5,0 VDC, 2000 mA |
| Rozměry (š×h×v) a hmotnost | 82 × 238 × 17 mm; 0,419 kg s baterií |
| Provozní podmínky | – 10 °C až +50 °C, vlhkost 5 až 95 % bez kondenzace |
| Další vlastnosti | vlastnosti určuje instalovaná pokladní aplikace zadní kamera 5 Mpx autofokus (podporuje QR a 1D čárový kód) |
| Volitelné možnosti | nabíjecí stanice, řemen na ruku, šňůra na krk, ochranné pouzdro |
| Technické údaje – parametry tisku | |
| Tiskárna | šíře 58 mm, termální tisk 80 mm/s, 50 mm průměr kotoučku |
| Procesor | |
| Popis CPU | Qualcomm hexa-core |
| Paměť | |
| Operační paměť | 3 GiB RAM |
| Datové úložiště | 32 GiB UFS |
| Porty | |
| USB porty | 1× USB, typ C, OTG |
| Bezdrátové rozhraní | Bluetooth v5.0 BLE; duální WiFi 2,4/5 GHz IEEE 802.11a/b/g/n/ac; modem 2G/3G/4G |
| Ostatní porty | 2× nanoSIM (2G/3G/4G); 1× microSD (1 TB); 6× pogo PIN |
| Obchodní údaje | |
| Obsah balení | Sunmi V3, síťový adaptér, kabel USB A-C, Conto - licence aplikace Conto Mobile |
Sunmi V3 + Conto Mobile
- Výrobce: Consulta Bürotechnik
- Kód výrobku: QPP.COMSETV3
- Dostupnost: Na dotaz
-
13 297,90 Kč
- Cena bez DPH: 10 990,00 Kč
Související a alternativní výrobky
Conto Mobile - rozšíření na 4 DIČ
Rozšíření licence aplikace EET pokladna Conto Mobile na použití až 4 podnikatelské subjekty (DIČ) na..
Dostupnost: Na skladě
3 025,00 Kč Cena bez DPH: 2 500,00 Kč
Conto Mobile
Pokladní aplikace Conto Mobile pro libovolné přenosné zařízení s operačním systémem Android. Prodeje..
Dostupnost: Na skladě
4 477,00 Kč Cena bez DPH: 3 700,00 Kč
Conto Mobile - rozšíření na 8 DIČ
Rozšíření licence aplikace EET pokladna Conto Mobile na použití až 8 podnikatelských subjektů (DIČ) ..
Dostupnost: Na skladě
4 840,00 Kč Cena bez DPH: 4 000,00 Kč
Sunmi V3 USB, BT, WiFi, NFC, 4G, Android 13 GMS
Přenosný počítač s 6,75" dotykovým displejem a tiskárnou účtenek, vhodný pro použití v malých obchod..
Dostupnost: 2 - 4 dny
8 578,90 Kč Cena bez DPH: 7 090,00 Kč






