Přenosný počítač s 6,75" dotykovým displejem a tiskárnou účtenek, vhodný pro použití v malých obchodech a službách a především pro mobilní POS aplikace. Operační systém Android 13 umožňuje běh různých pokladních aplikací pro tento OS, řada z nich je ke stažení na Sunmi App Store – vyberete si sami, kterou pokladní aplikaci chcete používat (platí pouze pro tuto neblokovanou verzi Sunmi, u verzí s předinstalovanou POS aplikací nelze aplikaci měnit). Kapacitní dotykový displej je dobře čitelný ve venkovním prostředí. Dlouhá výdrž při provozu z baterie. Bezdrátová konektivita je zajištěna přes duální WiFi, Bluetooth a 4G.
Toto zařízení je kompatibilní s platební aplikací GP tom.
Cena zahrnuje pouze samotný terminál, nezahrnuje jakoukoliv licenci za software.
Sunmi POS terminál (Rakeeta) využívá vlastní obchod, jehož součástí je řada pokladních aplikací, mezi kterými si můžete zvolit tu nejvhodnější.
| Technické údaje | |
| Operační systém | Android 13 (GMS EDLA) + Sunmi OS 4.0 |
| Displej obsluhy | 6.75" IPS HD+, 720 × 1600 bodů, 420 nits, multitouch |
| Napájení | akubaterie Li-Po 7,7 V, 3100 mAh, vyměnitelná síťový adaptér 100 – 240 VAC / 5,0 VDC, 2000 mA |
| Rozměry (š×h×v) a hmotnost | 82 × 238 × 17 mm; 0,419 kg s baterií |
| Provozní podmínky | – 10 °C až +50 °C, vlhkost 5 až 95 % bez kondenzace |
| Další vlastnosti | vlastnosti určuje instalovaná pokladní aplikace zadní kamera 5 Mpx autofokus (podporuje QR a 1D čárový kód) certifikace Google GMS EDLA (Google Mobile Services - Enterprise Device Licensing Agreement) |
| Volitelné možnosti | nabíjecí stanice, řemen na ruku, šňůra na krk, ochranné pouzdro |
| Technické údaje – parametry tisku | |
| Tiskárna | šíře 58 mm, termální tisk 80 mm/s, 50 mm průměr kotoučku |
| Procesor | |
| Popis CPU | Qualcomm hexa-core |
| Paměť | |
| Operační paměť | 3 GiB RAM |
| Datové úložiště | 32 GiB UFS |
| Porty | |
| USB porty | 1× USB, typ C, OTG |
| Bezdrátové rozhraní | Bluetooth v5.0 BLE; duální WiFi 2,4/5 GHz IEEE 802.11a/b/g/n/ac; modem 2G/3G/4G; NFC (EMVCo PCD L1 certifikace) |
| Ostatní porty | 2× nanoSIM (2G/3G/4G); 1× microSD (1 TB); 6× pogo PIN |
| Obchodní údaje | |
| Obsah balení | Sunmi V3, síťový adaptér, kabel USB A-C |
Sunmi V3 USB, BT, WiFi, NFC, 4G, Android 13 GMS
- Výrobce: Sunmi
- Kód výrobku: T5F1A - P06100009
- Dostupnost: 2 - 4 dny
-
8 578,90 Kč
- Cena bez DPH: 7 090,00 Kč
Dostupné možnosti
Související a alternativní výrobky
Sunmi V3H USB, BT, WiFi, NFC, 4G, Android 13 GMS
Přenosný počítač s 6,75" dotykovým displejem a tiskárnou účtenek, vhodný pro použití v malých obchod..
Dostupnost: 2 - 4 dny
10 272,90 Kč Cena bez DPH: 8 490,00 Kč
Sunmi V3 + Conto Order
Přenosná pokladna s 6,75" dotykovým displejem, vhodná pro použití v malých obchodech a službách a př..
Dostupnost: Na dotaz
25 397,90 Kč Cena bez DPH: 20 990,00 Kč
Sunmi V3 + Conto Mobile
Přenosná pokladna s 6,75" dotykovým displejem, vhodná pro použití v malých obchodech a službách a př..
Dostupnost: Na dotaz
13 297,90 Kč Cena bez DPH: 10 990,00 Kč




